Hakkımızda

Rehberlik Araştırma Merkezi

RANDEVU ve DANIŞMA Her Gün 08:00 - 21:00

REHBERLİK ve ARAŞTIRMA

RehberlikVeArastirma.com, özel gereksinimli çocuklarımızın erken tanılanması, doğru sağlık ve özel eğitim hizmetine en hızlı bir şekilde ulaşması için profesyonel bir destek hizmeti verir.

ÇÖZGER raporu, RAM raporu, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi destek eğitimi danışmanlığı tarafımızca sağlanmaktadır.

Tanı sürecinden başlayarak, çocuğunuzun gereksinimi olan doğru terapi seanslarına ve doğru özel eğitim merkezine ulaşana kadar uzman kadromuzla birlikte çocuğunuz için ücretsiz bir araştırma yapıyor, sizlere ücretsiz bir rehberlik hizmeti sunuyoruz. Bu sayede en doğru rehabilitasyon merkezini bulmanızda sizlere rehberlik ediyoruz.

Otizm ● Dil ve Konuşma Bozukluğu ● Özel Öğrenme Güçlüğü ● Disleksi ● Yaygın Gelişimsel Bozukluklar ● İşitme ● Görme ● Bedensel Engel ● Evde Fizik Tedavi ● ÇÖZGER ve RAM Raporu Danışmanlığı ● RAM Randevu ● Serebral Palsi ● Dikkat Eksikliği ● Zeka Geriliği ● Ergo Terapi ● Hidroterapi ● Duyu Bütünleme ● Bireysel ve Grup Eğitim ● Davranış Bozukluğu ● Psikoterapi ● Uzay Terapisi

  Sizi Arayalım

  * Web sitemiz üzerinden oluşturduğunuz taleplerin içerdiği kişisel verileriniz, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nda belirtildiği şekilde mevzuata uygun olarak kullanılmaktadır. Web sitesi üzerinden iletişim bilgilerini paylaşan veya talep oluşturan her kullanıcı bunu kabul etmiş sayılır.

  Hakkımızda

  Rehberlik ve Araştırma'ya Hoşgeldiniz!

  Sevgili Anne ve Babalar;

  RehberlikVeArastirma.com olarak sizlere en doğru ve en kaliteli hizmeti vermek için var gücümüzle çalışmaktayız. Çocuğunuza konulan tanının ardından hem tedavi hem de eğitimi ile ilgili sizlere her daim rehberlik etmekteyiz. Yaşadığınız yere en yakın ve sizlere en doğru hizmeti verecek olan özel eğitim kurumlarını ve sağlık kurumlarını bulmanıza yardımcı olmaktayız. Gerek tanı sürecinde gerekse de terapi seansları sürecinde, deneyimli uzman kadromuz sizler için en iyi araştırmayı yapıp sizlerin en kaliteli ve ücretsiz bir şekilde rehberlik hizmeti almanıza yardımcı olmaktadır.

  Sitemizde, alanında uzman olan akademisyenlerimizin çocuklarımızın hastalık sürecine dair tüm bilgilerin yer aldığı destek makalelerini okuyabilir ve destek videolarını izleyebilirsiniz. Bu video makaleler sayesinde sizler de, çocuğunuzun tanısı ile ilgili bir fikir edinmiş bununla birlikte konuyla ilgili daha geniş çaplı bilgilere de sahip olmuş olursunuz.

  Biz Ne Yapıyoruz ?

  RehberlikVeArastirma.com internet sitemiz, özel gereksinimli olan çocuklarımızın erken şekilde tanılanmasına, doğru sağlık kuruluşlarında ve özel eğitim hizmetinden anında yararlanabilmesi adına sizlere en iyi şekilde profesyonel destek vermektedir. Merak ettiğiniz tüm soruların yanıtları için bizlere iletişim numaralarımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Daha fazla soru ve cevaplarınız için bizimle iletişime geçiniz…

  0

  Mutlu Aile

  0

  Kurumla İş Birliği

  0

  Uzman Danışman

  0

  İl'de Faaliyet

  Hizmetlerimiz

  cozger-ram-raporu

  Rapor Hizmeti

   

  Özel gereksinime ihtiyacı olan çocuğunuzun sağlık ve eğitim hizmetlerinden tamamen ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlıyoruz. Bunun için, sağlık kurulu (ÇÖZGER) ve RAM (Rehberlik Araştırma Merkezi) raporu alabilmeniz için sizlere rehberlik hizmeti veriyoruz.


  cozger-raporu

  Teşhis

   

  Çocuğunuz için şüphelendiğiniz her durumda size rehberlik ederek, şüphenilen duruma üzerinde çalışıyoruz. Konuyu, uzman ekibimizle en doğru şekilde çocuğunuzu araştırma merkezlerimizde değerlendirip hiç vakit kaybetmeden gereken yönlendirmenizi yapıyoruz.


  ozel-egitim

  Özel Eğitim Yönlendirmesi

   

  Çocuğunuza konulan tanının ardından, onların en iyi şekilde eğitim almasını sağlıyoruz. Bu doğrultuda, sizin için en kaliteli hizmeti veren Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir özel eğitim kurumuna yönlendiriyoruz.


  rehabilitasyon-merkezi-takibi

  Eğitim ve Terapi Takibi

   

  Çocuklarınızın aldığı seansları kalitesini ve sizlerin memnuniyetini oldukça önemsiyoruz. Hizmet almış olduğunuz merkezlerinin kalite puanlamasını yapıyoruz ve çocuğunuzun kaliteli bir merkezde eğitim almasını sağlıyoruz.