Hakkımızda

Rehberlik Araştırma Merkezi

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTIMIZ Her Gün 08:00 - 21:00 HEMEN ARA!

ÜCRETSİZ HİZMETLERİMİZ

Rehberlik Araştırma Merkezi, özel gereksinimli çocuklarımızın erken tanılanması, doğru sağlık ve özel eğitim hizmetine en hızlı bir şekilde ulaşması için profesyonel bir destek hizmeti verir. Tanı sürecinden başlayarak çocuğunuzun gereksinimi olan doğru terapi seanslarına ve doğru özel eğitim merkezine ulaşana kadar uzman kadromuzla birlikte çocuğunuz için ücretsiz bir araştırma yapıyor, sizlere ücretsiz bir rehberlik hizmeti sunuyoruz. Bu sayede en doğru özel eğitim ve rehabilitasyon merkezini bulmanızda sizlere rehberlik ediyoruz.

 

Devlet Destekli Tamamen Ücretsiz Hizmetlerimiz

Otizm, Dil ve Konuşma Bozukluğu, Özel Öğrenme Güçlüğü, Disleksi, Yaygın Gelişimsel Bozukluklar, İşitme, Görme, Bedensel Engel, Fizik Tedavi, Serebral Palsi, Dikkat Eksikliği, Zeka Geriliği, Ergo Terapi, Hidroterapi, Duyu Bütünleme, Gelişim Testi, Bireysel ve Grup Eğitim, Davranış Bozukluğu, Psikoterapi, Uzay Terapisi, Aile Eğitimi ve Danışmanlığı

Biz Sizi Arayalım

* Web sitemiz üzerinden oluşturduğunuz taleplerin içerdiği kişisel verileriniz, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nda belirtildiği şekilde mevzuata uygun olarak kullanılmaktadır. Web sitesi üzerinden iletişim bilgilerini paylaşan veya talep oluşturan her kullanıcı bunu kabul etmiş sayılır.

Hakkımızda

Rehberlik ve Araştırma'ya Hoşgeldiniz!

Sevgili Anne ve Babalar;

RehberlikVeArastirma.com olarak sizlere en doğru ve en kaliteli hizmeti vermek için var gücümüzle çalışmaktayız. Çocuğunuza konulan tanının ardından hem tedavi hem de eğitimi ile ilgili sizlere her daim rehberlik etmekteyiz. Yaşadığınız yere en yakın ve sizlere en doğru hizmeti verecek olan özel eğitim kurumlarını ve sağlık kurumlarını bulmanıza yardımcı olmaktayız. Gerek tanı sürecinde gerekse de terapi seansları sürecinde, deneyimli uzman kadromuz sizler için en iyi araştırmayı yapıp sizlerin en kaliteli ve ücretsiz bir şekilde rehberlik hizmeti almanıza yardımcı olmaktadır.

Sitemizde, alanında uzman olan akademisyenlerimizin çocuklarımızın hastalık sürecine dair tüm bilgilerin yer aldığı destek makalelerini okuyabilir ve destek videolarını izleyebilirsiniz. Bu video makaleler sayesinde sizler de, çocuğunuzun tanısı ile ilgili bir fikir edinmiş bununla birlikte konuyla ilgili daha geniş çaplı bilgilere de sahip olmuş olursunuz.

Biz Ne Yapıyoruz ?

RehberlikVeArastirma.com internet sitemiz, özel gereksinimli olan çocuklarımızın erken şekilde tanılanmasına, doğru sağlık kuruluşlarında ve özel eğitim hizmetinden anında yararlanabilmesi adına sizlere en iyi şekilde profesyonel destek vermektedir. Merak ettiğiniz tüm soruların yanıtları için bizlere iletişim numaralarımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Daha fazla soru ve cevaplarınız için bizimle iletişime geçiniz…

Ücretsiz Hizmetlerimiz

Danışmanlık merkezimizin tüm hizmetleri tamamen ücretsizdir.

Hiçbir hizmetimizden ücret almıyoruz!

Teşhis Danışmanlığı

Çocuğunuz için şüphelendiğiniz her durumda size en iyi şekilde teşhis için yardımcı oluyoruz. Konuyu, uzman ekibimizle en doğru şekilde çocuğunuzu araştırma merkezlerimizde değerlendirip hiç vakit kaybetmeden gereken yönlendirmenizi yapıyoruz.

Rapor Hizmeti Danışmanlığı

Tanılama sürecinin ardından özel gereksinime ihtiyacı olan çocuğunuzun sağlık ve eğitim hizmetlerinden tamamen ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlıyoruz. Bunun için, RAM (Rehberlik ve Araştırma Merkezi) ve sağlık kurulu raporu alabilmeniz için sizlere rehberlik hizmeti veriyoruz.

Özel Eğitim Yönlendirmeleri

Çocuğunuza konulan doğru tanının ardından onların en iyi şekilde eğitim almasını sağlıyoruz. Bu doğrultuda, hangi şehirde yaşarsanız yaşayın sizin için en kaliteli hizmeti veren milli eğitim müdürlüğüne bağlı bir özel eğitim kuruluşunu bulmanızda yardımcı oluyoruz.

Eğitim ve Terapi Takibi

Çocuklarınızın aldığı seansların takibini ve sizlere uygulanan memnuniyet anketlerini oldukça önemsiyoruz. Bu bağlamda, hizmet almış olduğunuz merkezleri her daim denetliyoruz ve çocuğunuzun kaliteli bir merkezde eğitim almasını sağlıyoruz.

0

Mutlu Aile

0

Kurumla İş Birliği

0

Uzman Danışman

0

İl'de Faaliyet