Ramdevu

Randevu Almak İçin Talep Formunu Doldurunuz ya da Çağrı Merkezimizi Arayınız

Rehberlik Araştırma Merkezi

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTIMIZ Her Gün 08:00 - 21:00 HEMEN ARA!

ÜCRETSİZ HİZMETLERİMİZ

Rehberlik Araştırma Merkezi, özel gereksinimli çocuklarımızın erken tanılanması, doğru sağlık ve özel eğitim hizmetine en hızlı bir şekilde ulaşması için profesyonel bir destek hizmeti verir. Tanı sürecinden başlayarak çocuğunuzun gereksinimi olan doğru terapi seanslarına ve doğru özel eğitim merkezine ulaşana kadar uzman kadromuzla birlikte çocuğunuz için ücretsiz bir araştırma yapıyor, sizlere ücretsiz bir rehberlik hizmeti sunuyoruz. Bu sayede en doğru özel eğitim ve rehabilitasyon merkezini bulmanızda sizlere rehberlik ediyoruz.

 

Devlet Destekli Tamamen Ücretsiz Hizmetlerimiz

Otizm, Dil ve Konuşma Bozukluğu, Özel Öğrenme Güçlüğü, Disleksi, Yaygın Gelişimsel Bozukluklar, İşitme, Görme, Bedensel Engel, Fizik Tedavi, Serebral Palsi, Dikkat Eksikliği, Zeka Geriliği, Ergo Terapi, Hidroterapi, Duyu Bütünleme, Gelişim Testi, Bireysel ve Grup Eğitim, Davranış Bozukluğu, Psikoterapi, Uzay Terapisi, Aile Eğitimi ve Danışmanlığı

Biz Sizi Arayalım

* Web sitemiz üzerinden oluşturduğunuz taleplerin içerdiği kişisel verileriniz, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nda belirtildiği şekilde mevzuata uygun olarak kullanılmaktadır. Web sitesi üzerinden iletişim bilgilerini paylaşan veya talep oluşturan her kullanıcı bunu kabul etmiş sayılır.


REHBERLİK ARAŞTIRMA MERKEZİ RAMDEVU SİSTEMİ

Özel eğitime ihtiyacı olan bireylerin rehberlik ve araştırma merkezlerine gelmeden internet ortamından randevu alabilirler. Bu randevu alma işlemini rehberlik ve araştırma merkezleri randevu sistemi (RAMDEVU) üzerinden gerçekleştirirler.

 

Rehberlik ve Araştırma Merkezlerinden Randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Telefon Numarası

0850 466 29 83

E-Posta Adresi

iletisim@rehberlikvearastirma.com